Sarı Hurda Çeşitleri

SARI HURDA

 

Hurda sektöründe en çok değerlendirilen hurda çeşitlerinin başında gelir. Sarı hurdanın ana hammaddesi pirinçtir. Özellikle bakır oranı yüksek olan sarı hurdalar daha kolay şekil verilebilir olduğundan hediyelik eşya, süs eşyası ve sanatsal eşya yapımında kullanılır.

 

Sarı hurda, kendi içinde alaşımını oluşturan metallerin oranlarına bağlı olarak sınıflandırılmaktadır. Farklı sarı hurdalar fiyatlandırılırken de kullanım alanları bakımından da ayrışırlar.

 

 

Gündelik hayatta artık kullanılmayan ya da kullanım ömrünü tamamlamış malzemeler geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

 

SARI HURDA ÇEŞİTLERİ

 

Sarı hurda çeşitleri arasında bulunan gün içerisinde sürekli kullandığımız malzemeler mevcuttur. Kullanım ömrünü dolduran bu ürünler zamanla. sarı hurda olmaktadır

 

Sarı hurdanın fiyatı da diğer hurdalar gibi değişkenlik göstermektedir. Hurda borsası tarafından belirlenen fiyatlar çerçevesinde sarı hurdanın da fiyatı belirlenmektedir.

 

Hurda borsası ve hurda piyasası www.hurdalar.com ‘da Türkiye’de ilk olan “ Kaporalı Açık Arttırma Sistemi” ile kesin ve avantajlı alım-satımlar gerçekleştirebilirsiniz. Bu platformda ödemeleriniz de %100 güvence altındadır.

 

Elinizdeki 2. el makinayı ya da hurda malzemeyi ücretsiz olarak ilan verip, hızlıca satabilirsiniz.